środa, 18 stycznia 2017

Letnie wspomnienia

W związku, że aktualnie zaczytuje się w wspaniałej książce i na pewno wam wkrótce przedstawię, postanowiłam wam pokazać dwie pozycje które przeczytałam w zeszłym roku i które urzekły mnie swoją historią...Opinie te również znajdziecie na moim koncie na portalu lubimyczytac.pl ;)

"Tajemnica morskiej latarni", Santa Montefiore

Książka pełna duchów i tajemnic.
Uwielbiam wszelkiego rodzaju tajemnice, nierozwiązane zagadki, a te połączone z romantyczną historią uwielbiam jeszcze bardziej! A tu pojawiają się takie, które nie dość, że chwytają za serce, to są i te smutne i te szczęśliwe zakończenia.

Coraz bardziej podobają mi się książki tej autorki, każda ma swoją odrębną, całkowicie inną historię, która wciąga w swój magiczny świat. Zadziwia mnie nawet to, że za każdym razem akcja toczy się w innym państwie, czy nawet w innym kontynencie, a autorka potrafi opisać otoczenie, środowisko, kulturę w bardzo urzekający sposób, gdzie wciąga czytelnika w fabułę jeszcze bardziej.
Tym razem padło na Irlandię, latarnie morską i przede wszystkim zamek, wokół której toczą się wszystkie niesamowite, romantyczne zdarzenia. Nie brakuje tu wielkiej rodziny, prawdziwych romantyków i oczywiście wielkiej, namiętnej miłości.
Polecam książkę, szczególnie marzycielkom, to książka dla was!

"Jutra może nie być", Gabriela GargaśCudowna książka. Ukazująca problemy które coraz częściej spotykają młode kobiety, prawdziwy świat w którym nie zawsze można sobie poradzić i psychicznie i fizycznie.
Piękny romans z jakże idealnym facetem, wspaniałe uczucia która każda kobieta niemal zazdrościłaby głównej bohaterce tej powieści.
Bardzo spodobał mi się styl autorki, lekki i zrozumiały, przeplatany ciekawymi myślami bohaterki. Jest to pierwsza przeczytana przeze mnie książka tej pani i coraz bardziej zachwycają mnie powieści polskich autorek. Mam nadzieje, że przy następnych książkach pani Gargaś znów dam się łatwo wciągnąć w życie głównych bohaterów.
Polecam!


Serdecznie pozdrawiam!
2 komentarze:

  1. Nie czytałam tych powieści - może kiedyś :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Polecam - nawet nie te ale inne powieści tych autorek warto przeczytać :)

      Usuń